Hanzehuis komt er

We zijn dolblij, want het is officieel: het plan voor het Hanzehuis is aangenomen! 

Op maandag 23 juni gaf de gemeenteraad van Zutphen groen licht voor de vernieuwbouw van Theater Hanzehof, BIJ de bieb en Muzehof Centrum voor de Kunsten.

Met dit besluit investeert Zutphen in een bruisende culturele toekomst. In het Hanzehuis komen straks theater, kunsteducatie, ontmoeting en bibliotheek samen onder één dak – een inspirerende plek waar ruimte is voor grote én kleine zalen, een buitenpodium en een open verbinding met het park.

Dit wordt dé plek waar jong en oud elkaar ontmoeten, samen creëren en genieten van cultuur in de breedste zin van het woord.

Een nieuw hoofdstuk voor cultuur in Zutphen is begonnen en wij zijn superenthousiast!

Met veel dank aan: Gemeente Zutphen, Mecanoo architecten, BIJ de bieb, Sjoerd Wannet en natuurlijk iedereen van Muzehof die zich heeft ingezet voor dit prachtige plan.

  • Geen nieuwsberichten gevonden.

  • Heb je een vraag? Neem contact op met de Muzehof.
  • Vind ons leuk op Facebook of Insta en blijf op de hoogte van onze nieuwtjes!