Cultuur en School

 • Convenant Cultuureducatie

  Ondertekening nieuw convenant Cultuureducatie Lochem

  Met de ondertekening van het convenant ‘Cultuureducatie Lochem 2019-2025’ op Woensdag 12 juni jl in Schouwburg Lochem is goed cultuuronderwijs op basisscholen voor zes jaar gewaarborgd. Het is een mooie samenwerking met vele partners: zes schoolbesturen, Graafschap bibliotheek, Schouwburg Lochem, Muzehof, Stichting Welzijn Lochem SWL en Gemeente Lochem. Lees meer over Ondertekening nieuw convenant Cultuureducatie Lochem

 • Oude luidklokken Lochem

  Erfgoed-educatie op scholen

  In de IJsselstroom in Zutphen was de aftrap van een nieuw, breed gedragen, erfgoededucatie- project. De Muzehof trekt de kar. Het Fonds Cultuurparticipatie, de provincie en de gemeenten Lochem en Zutphen maken het project financieel mogelijk. Lees meer over Erfgoed-educatie op scholen

 • Oude luidklokken Lochem

  Project Erfgoededucatie gaat van start

  Het landelijke Fonds voor Cultuurparticipatie heeft de aanvraag voor het project Erfgoededucatie regio Zutphen/Lochem gehonoreerd. Muzehof, gemeenten, scholen en het cultuur- en erfgoedveld kunnen zo de eerder ondertekende intentieverklaring gaan uitvoeren. Het is een omvangrijk project dat mede door de heldere aanvraag de maximale toekenning van het Fonds heeft gekregen. Lees meer over Project Erfgoededucatie gaat van start

 • cultuureducatiedag

  Kort verslag Cultuureducatiedag 2018

  Onze afdeling Cultuur & School organiseert een inspiratie- en kennisdag voor ICC’ers, cultuuraanbieders, directeuren en (school)bestuurders. Hier een kort verslag van de dag op 24 januari 2018. Lees meer over Kort verslag Cultuureducatiedag 2018

 • convenant cultuureducatie op scholen

  Jaarlijkse Cultuureducatiedag

  Onze afdeling Cultuur & School organiseert een inspiratie- en kennisdag voor ICC’ers, cultuuraanbieders, directeuren en (school)bestuurders. Lees meer over Jaarlijkse Cultuureducatiedag

 • Muzehof Kinderboekenweek

  Muzehof & Kinderboekenweek. Muzehof Centrum voor de Kunsten werkt weer volop mee aan activiteiten in de Kinderboekenweek. Dit keer is het thema griezelen. Lees meer over Muzehof Kinderboekenweek

 • Lang Leve de Muziek Show Zutphen

  In het TV-programma ‘Lang Leve de Muziek Show’ strijden de finalisten om een plek in de allergrootste schoolband van Nederland. In Ahoy Rotterdam treden zij op voor Koningin Máxima tijdens Het Kerst Muziekgala 2017. Zutphen is een van vier auditielocaties in Nederland voor de provincies Gelderland, Overijssel en Limburg. Ca. 30 klassen, 600 kinderen, komen op 27 juni auditie doen in Theater Hanzehof. Lees meer over Lang Leve de Muziek Show Zutphen

 • Speksteen op basisschool

  Samenwerkingsovereenkomst Muzehof en Educatiepunt

  Muzehof Centrum voor de Kunsten en Educatiepunt Zutphen ondertekenden op maandag 6 maart een overeenkomst om hun gezamenlijke doelen vorm te geven. Lees meer over Samenwerkingsovereenkomst Muzehof en Educatiepunt

 • Heb je een vraag? Neem contact op met de Muzehof.
 • Nieuw bestuurslid gezocht voor Stichting Muzehof!
  Klik op deze button voor meer info.